drmedicus.pl

drmedicus – zdrowie, dieta, lifestyle, uroda

Nici liftingujące
Uroda

Nici liftingujące – efekty i przebieg zabiegu

Jeśli chodzi o współczesną medycynę estetyczną, to zabiegi odmładzające oraz redukujące zmarszczki są obecnie przeprowadzane z użyciem takich rozwiązań jak między innymi nici liftingujące PDO. Jest to metoda cechująca się przede wszystkim wysokim poziom skuteczności. Dlaczego warto skorzystać z nici liftingujących?

Zabieg z użyciem nici liftingujących PDO

W medycynie estetycznej nici liftingujące pozwalają odmłodzić skórę poprzez redukcję zmarszczek. Jest to zabieg, w przeciwieństwie do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, bezpieczny dla organizmu i bezbolesny. Jest to także rozwiązanie, które nie trwa zbyt długo i nie powinno zająć więcej niż 1-2 godziny – można je zatem pod tym kątem porównać na przykład do dłuższej wizyty u stomatologa.

Ponadto, po przeprowadzeniu zabiegu liftingującego nie trzeba przechodzić rekonwalescencji, a jedyne ograniczenia, do których należy stosować się zaledwie przez okres kilku dni, to konieczność unikania wysiłku fizycznego, korzystania z basenu czy uprawiania aktywności sportowych.

Efekty zabiegu przeprowadzanego z użyciem nici są właściwie natychmiastowe i mogą utrzymywać się na skórze nawet przez dwa lata.

To właśnie dlatego nici są ciekawą – i coraz chętniej stosowaną w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej – alternatywą dla „tradycyjnych” zabiegów chirurgicznych.

Nici liftingujące – gdzie można kupić dobrej jakości produkty?

Na rynku produktów dla medycyny estetycznej można znaleźć wielu sprzedawców, którzy oferują swoim klientom nici liftingujące. Oczywiście, nie oznacza to jeszcze, że wybór może zostać dokonany pochopnie. Wręcz przeciwnie – podczas poszukiwań i analizy ofert warto brać pod uwagę jedynie podmioty renomowane, o wieloletniej działalności na rynku. Jeśli znajdziesz ponadto pozytywne opinie klientów na temat danego dystrybutora, tym lepiej dla Ciebie – oznacza to, że dany sklep zdążył zyskać satysfakcję ze strony klientów. Co może stanowić lepszą i bardziej przekonującą reklamę niż zadowoleni konsumenci?

Do tego nielicznego grona sprzedawców należy między innymi hurtownia Mimari. Początek działalności biznesowej tego sprzedawcy online miał miejsce jeszcze w 2011 roku – dziesięć lat doświadczenia w branży kosmetycznej pozwoliło na zdobycie cennego doświadczenia oraz poznania potrzeb klientów (nawet tych najbardziej wymagających). Wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie Mimari posiadają niezbędne certyfikaty jakości i zostały dopuszczone do obrotu na terenie UE.

Artykuł sponsorowany