drmedicus.pl

drmedicus – zdrowie, dieta, lifestyle, uroda

Jaką maszynkę do golenia wybrać
Zakupy

Jaką maszynkę do golenia wybrać?

Jest wiele typów zarostów na twarzy, jednak każdy z nich powinien być traktowany odpowiednimi środkami pielęgnacyjnymi oraz przycinany od czasu do czasu. Jak zatem o niego zadbać, by wyglądał zawsze dobrze?

Rodzaje golarek męskich

Producenci urządzeń elektronicznych niemalże prześcigają się w prezentowaniu coraz to nowszych sprzętów, które umożliwiają sprawne i intuicyjne dbanie o wygląd i nie tylko. Golarki męskie dostępne na rynku występują w trzech wariantach. Są to golarki foliowe, rotacyjne, a także hybrydowe. Każdy rodzaj charakteryzuje się indywidualnymi właściwościami i funkcjami, a wybór odpowiedniego urządzenia będzie uzależniony od potrzeb użytkownika.

Maszynki do golenia foliowe i rotacyjne mają wbudowane głowice, które są wyposażę w podłużne i wąskie ostrza. Pokryte są one cienką, metalową siateczką z wyciętymi otworami. Z kolei maszynki hybrydowe łączą w sobie zalety konwencjonalnych i innowacyjnych akcesoriów. Cechuje je lekkość i prosta konstrukcja, a także skuteczność w usuwaniu niechcianego zarostu. Umożliwia to obecność pojedynczych, dwustronnych ostrzy, które są przystosowane do ścinania zarówno krótszych, jak i dłuższych włosków. Zakup kosmetyków i sprzętu do pielęgnacji to dla Ciebie duży kłopot finansowy? Szybki kredyt pozwoli Ci spełnić ten cel.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze maszynki do golenia?

Głównym kryterium, jakie należy brać pod uwagę przy wyborze maszynki do golenia to parametry techniczne urządzenia. Ważna jest także ilość głowic oraz folii tnących. Im więcej tego typu elementów, tym lepiej. Największą popularnością cieszą się głównie elektryczne maszynki do golenia wyposażone w pięć pierścieni z metalowymi siateczkami. To one pozwalają na usunięcie nawet najbardziej niesfornego owłosienia niż mniej rozbudowane urządzenia.

Istotną kwestią jest także rodzaj zasilania, który może być bateryjny, akumulatorowy, sieciowy lub mieszany. Najlepszą opcją wydaje się ostatnie z rozwiązań, ponieważ pozwala to na używanie urządzenia w różnych warunkach, nawet w tych, w których dostęp do gniazdka sieciowego jest utrudniony lub niemożliwy. Jest to również świetne rozwiązanie dla panów, którzy często podróżują i potrzebują przenośnego gadżetu do sprawnego i szybkiego usuwania zarostu. Ponadto wiele osób ceni sobie brak długich kabli, a dodatkowo w większości przypadków takie urządzenia są wodoodporne. Twoje oszczędności topnieją w mgnieniu oka? Szybki kredyt pozwoli Ci załatać wszelkie dziury w budżecie.