Nie pozwól, by producenci żywności zrujnowali
zdrowie: Twoje i Twoich bliskich

Konserwanty, barwniki, przeciwutleniacze, emulgatory, substancje zagęszczające, ulepszacze smaku. Zjadasz ich aż 2 kg rocznie. Sprawiają, że Twoje pożywienie jest przede wszystkim znacznie tańsze w produkcji. Badania dotyczące ich wpływu na zdrowie są jednak praktycznie niedostępne, a co gorsze bardzo często wstrzymywane – zanim jeszcze się rozpoczną. Dlaczego nie możesz pozostać wobec tego obojętnym?

Odpowiedź jest prosta: płacąc za swoje zakupy, płacisz jednocześnie za truciznę, którą nieświadomie podajesz sobie i swoim bliskim. Nie mając specjalistycznej wiedzy na temat działania poszczególnych substancji na swój organizm, pozostajesz bezbronny. A to nie wszystko.

Najgorsze jest to, że działanie niektórych z tych substancji potrafi być wyjątkowo perfidne. Codziennie wżerają się w Twój organizm i osłabiają go. Odbierają siły, zaostrzają objawy chorób przewlekłych i konsekwentnie niszczą zdrowie. Być może już zauważasz pierwsze sygnały, które zaczynają powoli utrudniać Ci życie, na przykład:

 • brak energii, zmęczenie, trudności ze wstaniem z łóżka,
 • opuchlizna, zatrzymywanie wody w organizmie, szybkie i niekontrolowane przybieranie na wadze,
 • powtarzające się – i coraz silniejsze – dolegliwości ze strony układu pokarmowego: zgaga, refluks, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, bóle, problemy z trawieniem, wstydliwe gazy,
 • nasilające się reakcje alergiczne, katar sienny, uczulenia na skórze, wysypki, swędzenie,
 • wzmożony apetyt i pragnienie, trudności z utrzymaniem prawidłowego poziomu cukru we krwi,
 • nasilające się objawy chorób przewklekłych, m.in.: cukrzycy, nadciśnienia, astmy…

A to tylko zapowiedź kolejnych problemów ze zdrowiem… Jak ich uniknąć?

Jedynym rozwiązaniem jest wiedza.
Wiedza, do której dostęp chcą Ci utrudnić koncerny spożywcze…

Wiedzę tę mimo wszystko – dzięki wytężonej pracy zespołu badawczego – udało nam się zgromadzić w jednym miejscu, w wygodnej formie, podaną w przystępny sposób.

W prosty sposób pokieruje Cię ona w stronę zdrowych wyborów. Zobaczysz, że bardzo często wystarczy zastąpić konkretne produkty ich (często tańszymi) odpowiednikami, by w bardzo szybkim czasie zauważyć efekty. Już po usunięciu ze swojej diety szkodliwych substancji i kilkudniowej „odtrutce” powinieneś zauważyć pierwsze „efekty uboczne”, czyli:

 • wzrost energii i sił witalnych – dzięki temu, że organizm będzie regenerował się szybciej i łatwiej, przestaniesz odczuwać przewlekle zmęczenie, zyskasz więcej siły i chęci do działania,
 • wzmocnisz naturalną odporność organizmu – bez suplementów i wsparcia chemicznego, za które trzeba sporo płacić,
 • oczyścisz swój organizm, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zrzucić niepotrzebne kilogramy,
 • zaobserwujesz wiele pozytywnych zmian w swoim wyglądzie, Twoja cera powinna stać się bardziej wypoczęta, powinnaś także zauważyć, jak zmniejsza się opuchlizna wokół oczu, zmniejszają się wysypki i wypryski, a Ty zyskujesz świeży wygląd…

A to dopiero początek! Dzięki wiedzy, którą Ci udostępniamy, dowiesz się także jak w prosty sposób:

 • pozbyć się uciążliwych objawów m.in. astmy, alergii (także skórnych), problemów żołądkowo-jelitowych,
 • zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór m.in. żołądka, piersi, płuc,
 • naturalnie zapobiegać podwyższeniu ciśnienia,
 • zmniejszyć dokuczliwość takich dolegliwości skórnych, jak egzema czy łuszczyca,
 • uchronić się przed bólami (także migrenowymi!) i zawrotami głowy

Jak otrzymać dostęp do tej wiedzy?

To bardzo proste. Wiedza ta jest dostępna w postaci prostego, przejrzystego raportu, który możesz otrzymać za udział w klubie rabatowym za jedyne 99 zł 29 zł.

To jedynie 29 zł za wiedzę, która pomoże Ci skutecznie zadbać o zdrowie, zaoszczędzić dziesiątki złotych (unikniesz m.in. wydatków na nietrafione suplementy i „wspomagacze” zdrowia, poznasz proste sposoby, które ułatwią Ci przejęcie kontroli nad własnym zdrowiem), przestać się zamartwiać i odzyskać spokój.

Jak otrzymać raport za udział w klubie rabatowym?

Wystarczy, że wypełnisz formularz. Zajmie Ci to mniej niż 3 minuty!

Chroń zdrowie swoje i swoich bliskich!
Dołącz do klubu rabatowego za 99 zł 29 zł
i otrzymaj raport natychmiast!