Raport specjalny „kiedy lek staje się śmiertelnie niebezpieczną trucizną” – tylko dla użytkowników grup medycznych z Facebooka. Pobierz teraz zanim zniknie z sieci.

Bierzesz leki? Przemysł farmaceutyczny nie chce żebyś przeczytał ten raport. Sprawdź czy nie popełniasz któregoś z 9 błędów, które mogą okazać się
tragiczne w skutkach.

Zastanawiało Cię kiedyś, czy naprawdę możesz ufać lekarzom?

Pamiętasz aferę „łowców skór”, która wstrząsnęła całą Polską? Minęło już 10 lat od jej ujawnienia. W drodze do szpitala ratownicy medyczni podawali pacjentom lek uśmiercający. Następnie sprzedawali informacje o zgonach zakładom pogrzebowym.

Jeżeli pracownicy pogotowia byli w stanie dopuszczać się tak przerażających i ohydnych czynów, to co może dziać się w zacisznych gabinetach za zamkniętymi drzwiami? Czy wiesz na jakich zasadach lekarze współpracują z przemysłem farmaceutycznym i dlaczego im się to opłaca? Czy wiesz co to oznacza dla Ciebie?

Na pewno nie raz słyszałeś, że podwyższony cholesterol jest główną przyczyną zawałów serca. W związku z tym lekarze skwapliwie przepisują leki zawierające statyny, które mają obniżać poziom cholesterolu we krwi. Badania naukowe wykazały jednak, że obniżanie cholesterolu za pomocą leków czy znanych z reklam maseł nie zmniejsza śmiertelności z powodu chorób układu krążenia.

Zalecane preparaty nie tylko nie poprawią kondycji Twojego serca, ale.. mogą Cię zabić!

Statyny powodują tycie, zwiększają ryzyko cukrzycy i hamują produkcję koenzymu Q10, dzięki któremu Twoje serce pracuje. Niedobór tego koenzymu prowadzi do ostrej niewydolności serca, a w najgorszym wypadku do zawału i śmierci.

Dlaczego więc lekarze je przepisują?

To tylko jeden z przykładów. Odkryj kłamstwa, które lekarz wmawia Ci podczas każdej wizyty.

Nie czekaj dłużej, już teraz pobierz darmowy raport, który pomoże Ci uchronić się przed nieuczciwymi praktykami przemysłu farmaceutycznego:

Poniżej wpisz adres email, na który wyślemy Twój darmowy raport i dowiedz się:

  • Kto tak naprawdę przepisuje Ci leki (i dlaczego jest to przedstawiciel firmy farmaceutycznej, a nie… lekarz?)

  • Jakie 9 niebezpiecznych błędów popełniasz przyjmując leki i które z nich mogą okazać się tragiczne w skutkach?

  • Jakie intrygi knują politycy głównych partii, aby ukryć fakt, że lekarze niepotrzebnie faszerują Cię lekami?