Prenumerata – zamówienie

W skład prenumeraty wchodzą Prenumerata Papierowa
137,00 zł
Czasopismo medyczne Dr Medicus w wersji drukowanej – 12 numerów poświęconych takim problemom jak: zdrowa dieta, choroby nowotworowe czy oszustwa koncernów farmaceutycznych. Aż 250 stron rocznie!
Przedpremierowy dostęp do raportów specjalnych – na miesiąc przed oficjalną publikacją każdego raportu wyślemy go do Ciebie. Jako pierwszy będziesz miał dostęp do najświeższych informacji.
Dostęp do e-booka ze zdrową dietą i rozpisanym planem żywieniowym.
Zniżka na produkty z newslettera – aż 30% zniżki na wszystkie produkty – wydania specjalne, analizy, wybrane artykuły ze strefy prenumeratora.
Dodatkowe artykuły – niepublikowane do tej pory ani na blogu, ani w magazynie – dostępne tylko dla prenumeratorów – 1 tygodniowo! Wysyłka mailem.
Ponad 250 stron odpowiedzi i porad specjalistów dotyczących medycyny naturalnej, zdrowej diety i skutecznego zapobiegania chorobom – normalnie za tę wiedzę w zwykłym sklepie zapłaciłbyś 1899 zł!
NOWOŚĆ: Biblioteka wiedzy – dostęp do darmowego działu strefy prenumeratora – ponad 60 stron opracowań i artykułów z zakresu medycyny naturalnej – tego nie znajdziesz na blogu!
Prenumerata papierowa
137,00 zł / 12 miesięcy

Wypełnij poniższy formularz

Formularz zamówienia rocznej prenumeraty Dr Medicus (12 numerów):
Zaznacz to pole, jeśli chcesz zapłacić przy odbiorze. Jeśli nie zaznaczysz tego pola, zostaniesz w następnym kroku poproszony o dokonanie płatności.
Do zapłaty: 137 zł