Opinie Czytelników

Początkowo tak to sobie czytywałem wieczorami. Wnuk mi zamówił prenumeratę! Potem przeczytałem artykuł o grillowaniu. Okazało się, że dotychczas trułem swoje dzieci i wnuki! Od tego czasu wszystko co w gazetce biorę sobie do serca i wprowadzam w życie!

Albert, Iława

W telewizji ciągle reklamują tabletki na to, tabletki na tamto! A na co to komu?! Połowa tych chorób nawet nie istnieje! Dziękuję, Panie Stern, z uświadomienie mi tego. To zaskakujące ile pieniędzy zaoszczędziłam w ostatnich miesiącach dzięki pana radom.

Weronika, Nowy Sącz

Do niedawna leki wydawały mi się jedynym rozwiązaniem, potem przyszła Beatka z Medicusem i wszystko się zmieniło. Odkąd nie truje się tyloma tabletkami dziennie – czuję się dużo lepiej!

Krysia, Krosno

Zawsze starałem się dbać o zdrowie, ale odkąd zacząłem czytać Dr.Medicusa przykładam do niego szczególną uwagę. Mam 65 lat i czuję się świetnie!

Ryszard, Grudziądz

Zdecydowanie czekam na więcej!

Andrzej, Lubliniec

Dzięki przeczytaniu w Medicusie o guzkach w porę zachęciłam mamę do badania i wykryłyśmy nowotwór. Miałyśmy nadzieję, że to coś innego, bo przecież guz nie zawsze musi być złośliwy i oznaczać najgorsze. Całe szczęście był na tyle szybko zdiagnozowany, że mamę udało się uratować.

Agata, Turek

Wszystkie przeczytane przeze mnie artykuły były rzetelne i bardzo wartościowe. Oby tak dalej! Może w końcu ludzie zaczną o siebie dbać i coś w tym narodzie się zmieni! No i nie będzie tak długich kolejek do lekarza!

Józek, Czarnków

Widać, że Dr.Medicusa tworzą ludzie z pasją, którzy na swoich plecach niosą bagaż doświadczeń. Pan Tomasz Stern jest dla mnie wzorem do naśladowania – jego wewnętrzna siła, nieugiętość, chęć do działania i ogromna wiedza! Podziwiam i pozdrawiam!

Dorota, Szczyrk

Przez pewien czas dolegała mi rwa kulszowa. Całe szczęście dzięki czytaniu magazynu Dr Medicus ból już mnie nie ogranicza. Wiem też czego unikać, aby nie dopuścić do nawrotu choroby.

Mariusz, Gdynia

1 2