Bezpłatny newsletter

Drogi Czytelniku,
nazywam się Jakub Romer i jestem sekretarzem redakcji magazynu poświęconego naturalnym metodom leczenia i medycynie alternatywnej „Dr Medicus”.

Wiem, jak ciężko jest samodzielnie stawić czoła problemom ze zdrowiem. Z myślą o osobach chcących świadomie dbać o swój organizm, budujemy społeczność, która nie boi się głośno mówić o problemach dzisiejszej medycyny. Naszym zadaniem jest obnażanie oszustw koncernów farmaceutycznych, niebezpiecznych praktyk producentów żywności, ale także regularne dostarczanie ciekawych i szokujących faktów na temat produktów spożywczych i zdrowia.

Jeśli chcesz razem z nami budować tę społeczność, zapisz się na bezpłatny newsletter „Dr Medicus”.

Dzięki temu będziesz regularnie otrzymywać wiadomości pełne medycznych ciekawostek, szokujących faktów, a także rozwiązań dla zdrowia i urody.

W dobie syntetycznych leków, substancji rakotwórczych, oszustw farmaceutycznych oraz wszechobecnej wysokoprzetworzonej żywności, należy poznawać rozwiązania, które pozwolą zbudować naturalną barierę ochronną organizmu.

Zależy nam, aby jak najwięcej osób miało szansę poznać skuteczne metody walki z chorobami. Pamiętaj, że nie tylko w leczeniu, ale także w profilaktyce, wiedza jest istotna dla szybkiego i zdecydowanego działania.

Przede wszystkim dowiesz się, jak żyć zdrowo i co zrobić, aby jakość życia przełożyła się także na jego długość. Wskazujemy proste rozwiązania, dostępne dla wszystkich, bez względu na wiek, czy możliwości finansowe. W artykułach przybliżamy popularne problemy medyczne, ale także mniej oczywiste i trudne do zdiagnozowania choroby. Staramy się przekazywać informacje, będące efektem badań naukowych, ale także wiedzy popartej doświadczeniem. Newsletter to także mnóstwo ciekawostek i raportów.

Każdy z nas, bez względu na wiek, powinien mieć możliwość chronienia siebie i swoich bliskich.

Zachęcam Cię do regularnej lektury i życzę Ci dużo energii i zdrowia!